Sayfa Reklamları
Lisede elime geçen bir ajanda üzerine her konu ile ilgili görüşlerimi yazar kapatır kenara koyardım. Bir günlük değil, çok sık yazmazdım. Bu böyle 4-5 yıl sürdü bazı dönemlerde de geriye dönüp önceden neler düşünmüşüm diye okurdum ve fikirlerimdeki tutarlılığı veya gelişmeyi gözlemlerdim. Sonra bir gün bu ajanda bir şekilde kayboldu ve ben çok üzüldüm. Dönem dönem bu tip yazılar yazabileceğim siteler açtım ama onlarda domain süreleri dolunca ve ziyaretçisi olmayınca kapandı gitti, neyseki oradaki yazılarımın bazılarının soft copy'leri hala duruyordu. En sonunda Radikal blog da yazmaya başladım, sonra oda kapandı.
Soyadım Uğurlu olmasına rağmen acaba bende bir uğursuzluk mu vardı :) Sonra Google'ın hizmeti olan blogger'ı kullanmaya başladım, buda kapanırsa yuh artık.

Yıllar geçtikte okuduklarım, gördüklerim ve yaşadıklarım çeşitlendi.Teknoloji ile ilgili olduğum için ve günümüzde her şeyin teknoloji ile bağlantısı olduğundan her konuda fikirlerim çeşitlenmeye başladı.

Yazarken insan öğreniyor, ve öğrenmek bana enerji veriyor. Yazılarımın temel dayanağı bu sanırım. Ayrıca yazmak düşündürüyor ve düşünce yapısını da geliştiriyor, bir diğer dayanağıda bu olabilir. Ayrıca eğer siz değerli okuyucular yorumları ile yazılarıma katkı yapar, olumlu olumsuz bulduğu noktaları belirtirse buda karşılıklı güzel bir sinerji oluşmasını sağlar. Bununla beraber benzer mantık ile oluşturduğum birde Youtube kanalım var sizleri oraya da beklerim.

İletişim için : aserhat@gmail.com
Youtube kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCmq1-X4_JJwEgcOStWpnc0Q

2 yorum:

Bottom Ad [Post Page]